VRÁCENÍ A VÝMĚNA ZBOŽÍ

1) Vrácení zboží

Nejedná-li se o případ, kdy nelze od kupní smlouvy odstoupit, má kupující v souladu s ustanovením § 1829 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do 14 dnů od převzetí zboží nebo poslední části dodávky, a to bez ohledu na způsob převzetí zboží či provedení platby. Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží.

Odstoupení od smlouvy kupující prodávajícímu zašle nebo předá ve 14 denní lhůtě na adresu DRESSME, Červánková 452, 760 01 Zlín - Příluky. Kupující nemusí uvádět důvod, pro který od smlouvy odstupuje. Pro usnadnění komunikace je vhodné v odstoupení uvést datum nákupu či číslo smlouvy/prodejního dokladu, bankovní spojení a zvolený způsob vrácení zboží.

Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, a to stejným způsobem, jakým platbu od kupujícího přijal. Nabízí-li prodejce v rámci určitého způsobu dodání zboží několik možností, je povinen kupujícímu nahradit nejlevnější z nich - v tomto případě kurýrní služba GLS, platba převodem ve výši 105,- Kč. Nejpozději ve stejné lhůtě je kupující povinen prodávajícímu zaslat nebo předat zakoupené zboží. Zboží by mělo být vráceno prodávajícímu (ne na dobírku) kompletní, nejlépe v původním obalu, nesmí jevit známky opotřebení či poškození. Náklady vrácení zboží nese kupující.

Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej na vracenou částku.

Formulář pro odstoupení od smlouvy je dostupný zde Formulář pro odstoupení - kliknout, vyplnit, vytisknout (případně přepsat na papír) a poslat zpět se zbožím na adresu DRESSME, Červánková 452, 760 01 Zlín - Příluky.

Zákazníci ze Slovenské republiky uvádí číslo bankovního účtu v IBAN podobě. Provozovatel nenese jakoukoliv odpovědnost vůči zákazníkovi nebo třetím osobám za případné škody, vzniklé opožděným dodáním zboží nebo nedodáním zboží.

2) Výměna zboží

V případě potřeby výměny zboží (např. nevhodná velikost, barva, atp.) Vám nepoužité a nepoškozené zboží rádi vyměníme do 14 dnů od převzetí zásilky zákazníkem a zároveň doručení na adresu - na adresu DRESSME, Červánková 452, 760 01 Zlín - Příluky. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na uvedenou adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Na této kopii bude dopsána požadovaná výměna. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, pak Vám obvykle do 7 dnů zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník. Cena poštovného za výměnu, resp. zaslání jiné velikosti, nebo jiného zboží zpět k Vám činí 105,- Kč - placeno dobírkou při převzetí, doručení kurýrní službou GLS.

Zpět do obchodu